Прескочете до съдържание

Често задавани въпроси за Набиране на IT персонал

Прочетете нашите често задавани въпроси за набиране на персонал, за да разберете как можем да помогнем на вашата фирма.

С какви фирми работите?

Нашият опитен екип за подбор на персонал е работил с ИТ и не-ИТ компании, базирани в и извън Европа.

Аутсорсингът на вашия ИТ подбор към IT Experts Europe е умен ход за всеки бизнес, но е особено полезен за бизнеса в ИТ индустрията.

Това е така, защото ви позволява да се съсредоточите върху това, което правите най-добре - да управлявате бизнеса си - като същевременно ни позволява да се погрижим за всички досадни задачи, свързани с намирането на квалифицирани ИТ специалисти.

Колко дълги са типичните ви договори за персонал?

Няма "типично" възлагане или договор.

В IT Experts Europe винаги сме готови да намерим решения "по поръчка" за Вашия бизнес, за да гарантираме приемствеността и успеха на Вашата компания.

Ние помагаме на нашите клиенти да наемат временни и постоянни дистанционни ИТ позиции за работа.

Предлагаме и опции за работа на място или хибрид (на място и дистанционно).

Защо нашата компания трябва да възложи ИТ подбора на ИТ експерти Европа?

В ИТ експерти Европа имаме необходимите знания и опит, за да идентифицираме специфичните умения, необходими за всяка позиция, и способността да намерим кандидати, които притежават тези умения.

Ние разбираме, че всяка компания има различни изисквания, затова предлагаме гъвкави услуги, предназначени да отговорят на вашите нужди.

В допълнение, те също могат да предоставят ценна информация за най-новите тенденции в ИТ индустрията, което може да помогне на бизнеса да гарантира, че винаги е пред кривата.

За кои индустрии набирате персонал?

Нашият опитен екип за подбор на персонал е назначил множество ИТ консултанти в европейски компании в различни индустрии, включително, но не само, ИТ, здравеопазване и финтех.

Ние сме базирани в Европейския съюз и разбираме GDPR и всички други регламенти на ЕС.

Редовно набираме следните ИТ консултанти за европейски компании:

• Администратори на бази данни (Oracle, MSSQL, PostgreSQL и други експерти по бази данни)

• Облачни инженери и архитекти

• AWS специалисти

• Java разработчици

• Пълен стек разработчици

• Front-end разработчици

• Back-end разработчици

• Linux специалисти

• Ръководители на проекти

Предлагате ли отдалечени или на място профили?

Да, ние предлагаме гъвкави кандидати за дистанционна, на място и хибридна работа.

Какъв е точният процес на набиране на персонал?

Нашият процес на набиране на ИТ персонал включва следните етапи:

• Специализиран акаунт мениджър, който ще бъде на разположение по време на целия процес на набиране на персонал

• Първоначална консултация, в която ще обсъдим Вашите изисквания и какво се надявате да постигнете чрез процеса на подбор на персонал

• Идентифициране на подходящи кандидати въз основа на нашата обширна база данни от кандидати

• Подготовка и улесняване на интервюто

• Текуща подкрепа по време на етапа на интервюто

• Текуща комуникация между всички участващи страни

• Разбор и проследяване след интервюто

• Докладване на Вас за напредъка на процеса по набиране на персонал

• Помощ при преговори за сключване на договор, ако е необходимо

• Всякакви други задачи, договорени в началото

Това е доказан процес, който води до успешно набиране на персонал.

Получавате перфектния човек за свободното си място, без да се притеснявате за подробностите.

Нашият екип от специалисти по подбор на персонал ще работи в тясно сътрудничество с вас по време на целия процес на набиране на персонал, за да гарантира, че получавате желаните резултати.

Работите ли само с големи компании?

Работим с всякакъв вид бизнес.

Независимо дали вашата компания търси да наеме един консултант или цял екип от ИТ персонал, нашите услуги ще ви позволят да получите точно това, от което се нуждаете.

Как да се свържем с ИТ експерти Европа?

Ако искате да научите повече за нашите услуги за набиране на персонал в областта на ИТ или ако искате да обсъдите текущите си нужди от ИТ персонал с експерт, свържете се с нас днес на recruitment@itexpertseurope.com или кликнете върху бутона по-долу: